MÖBLER / Bord / Skrivbord 9772362
nr 977 2362
Skrivbord
1880-tal, längd: 120 cm, djup: 59 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 20:52:18
900 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)